Podłoga składana 

Showing 1 - 2 of 2 items
Showing 1 - 2 of 2 items
  • Rozwiązania techniczne

Składana podłoga taneczna ,,MACARENA’’ została zaprojektowana w zależności od potrzeb do użytkowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Specjalna konstrukcja, oparta na strukturze plastra miodu zapewnia wytrzymałość a zastosowanie innowacyjnego systemu łączenia gwarantuje, że panele i obrzeża są w pełni zabezpieczone przed przesuwaniem i stanowią stabilną jednolitą konstrukcję. Do ułożenia podłogi nie są wymagane żadne śruby lub narzędzia, układanie jest szybkie i proste. Dla przykładu ułożenie podłogi o powierzchni około 20m2 zajmuje mniej niż 10 minut, a jej demontaż – około 8 minut.

  • Wykonanie

Panele są wykonane z tworzywa ABS zapewniającego sztywność i wytrzymałość. Powierzchnia robocza wykonana jest ze specjalnego winylu o wysokiej klasie ścieralności, do złudzenia imitującego kolorystykę i strukturę drewna. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwala na intensyne użytkowanie powierzchni paneli (klasa ścieralności T). Podłoga dostepna jest w trzech standardowych kolorach:
DĄB FRANCUSKI, MERBAU, LANCEWOOD. Inna kolorystyka dostępna jest na zamówienie.

  • Panele

Wymiary pojedynczego panelu to 896mm  x 896mm x 25mm a jego waga to 10kg, co sprawia że panele są wygodne i łatwe w przenoszeniu. Specjalnie zaprojektowany wózek zapewnia łatwy i bezpieczny transport oraz magazynowanie. Konstrukcja wózka  przystosowana do kształtu paneli zabezpiecza je przed uszkodzeniami.

  • Przechowywanie

W dolnej części wózek posiada szufladę do przechowania obrzeża podłogi i adapterów. Jeden wózek posiada możliwość zmagazynowania kompletnej podłogi o powierzchni około 20m2, (25 paneli) a jego wymiary zostały przystosowane do przejazdu przez drzwi o standardowej szerokości Składana podłoga taneczna firmy MIL-SYSTEM jest idealnym rozwiązaniem dla hoteli, restauracji, firm cateringowych oraz firm organizujące eventy, pokazy i wesela.

  • Podłoga taneczna w 3 krokach

Krok 1
Rozpocznij układanie od lewego górnego rogu. Dodawaj panele od prawej strony lub od dołu pierwszego panelu.

Krok 2
Umieść czerwone adaptery w gniazdach na górnej oraz po lewej stronie ułożonej podłogi.

Krok 3
Dołącz aluminiowe obrzeże, zaczynając od narożników.

W celu uzyskania trwałego połączenia, ułożony element dociśnij stopą do momentu usłyszenia charakterystycznego „KLIK”.

image-16.jpg